פוקימון: הבלש פיקאצ'ו/Pokemon Detective Pikachu

מכתוב
תקציר הסרט

עולם הפוקימונים מתעורר לחיים!
הרפתקת הפוקימונים שאינה מצוירת הראשונה אי פעם, "פוקימון: הבלש פיקאצ'ו", היא בכיכובו של ראיין ריינולדס המדובב את פיקאצ'ו, הדמות המזוהה ביותר עם תופעת הפוקימונים העולמית – אחד מנכסי הבידור הבין-דוריים המוכרים ביותר בעולם, ואחד מהצלחות המדיה הגדולות ביותר אי פעם.
מעריצים מכל מקום בעולם יכולים עכשיו לחוות את פיקאצ'ו על המסך הגדול כמו שמעולם לא חוו, בתור הבלש פיקאצ'ו, פוקימון שאין דומה לו. הסרט גם מציג מגוון רחב של דמויות פוקימונים אהובות, כל אחת עם יכולות ייחודיות ואופי שונה.
הסיפור מתחיל כשהבלש עטור ההצלחות הארי גודמן נעלם באופן מסתורי, דבר הגורם לבנו בן ה-21, טים, לנסות לברר מה קרה. מי שעוזר לו בניסיון הזה הוא השותף לשעבר של הארי, הבלש פיקאצ'ו; בלש-על, חכמולוג, קורע מצחוק ומקסים, שאפילו בשביל עצמו הוא תעלומה. כששניהם מגלים שבאופן מוזר הם נועדו אחד לשני כיוון שטים הוא היחיד שיכול לדבר עם פיקאצ'ו, הם משלבים כוחות בהרפתקה מרגשת בשביל לפזר את הערפל מעל לתעלומה המסתורית הזו. יחדיו, שניהם רודפים אחרי רמזים ברחובותיה המוארים בניאון של העיר ריים – מטרופוליס תוסס ומודרני שבו בני אדם ופוקימונים חיים אחד לצד השני בעולם היפר-ריאליסטי מלא בפעולה -  ונתקלים במגוון רחב של פוקימונים עם תכונות ייחודיות וחושפים קנוניה מזעזעת שעלולה להרוס את דו-הקיום השלו ומאיימת על כל יקום הפוקימונים.
 

סיווג קומדיה/רומנטית

אורך בדקות 104

תאריך בכורה 09/05/2019

הגבלת צפיה  מותר לכל הגילאים

הסרטים הנצפים ביותר בסינמה סיטי

* קרא איך המחשב שלנו מרכיב את רשימת הנצפים ביותר.

חזרה מהירה