לחלום בגדול/Blinded By the Light

מכתוב
תקציר הסרט

מבית היוצר של התסריטאית, הבמאית, מפיקה גורינדר צ'דהא ("שחקי אותה כמו בקהאם") מגיעה דרמה קומית מוזיקלית מעוררת ההשראה "לחלום בגדול", המתרחשת לצלילי המוזיקה והמילים של שיריו הנצחיים של ברוס ספרינגסטין.
"לחלום בגדול" מספר את סיפורו של ג'אבד (ויוייק קאלרה), נער בריטי ממוצא פקיסטני, הגדל בעיר לוטן, אנגליה, בשנת 1987. בין המהומות הגזעניות והכלכליות של השנים הללו, הוא כותב שירה כדרך לברוח מחוסר הסבלנות שבעירו ומחוסר הגמישות של אביו המסורתי. כאשר בן כיתתו מכיר לו את המוזיקה של "הבוס", ג'אבד מזהה הקבלות בין חייו האופייניים למעמד הפועלים לבין המילים החזקות בשיריו של ספרינגסטין. יחד עם גילוי הפורקן המשחרר לחלומותיו המודחקים, ג'אבד גם מתחיל למצוא את האומץ לבטא את עצמו בקולו הייחודי.
"לחלום בגדול" המבוסס על ספר הזיכרונות "ברכות מפארק בורי" מאת סאפרז מנצור, הוא סיפור עליז של אומץ, אהבה, תקווה, משפחה, והיכולת הייחודית של מוזיקה לרומם את רוחו של אדם.
צ'דהא ביים והפיק את הסרט, אשר נכתב על ידי מנצור, צ'דהא, ופול מיידה ברגס. הסיפור מלווה במוזיקה ובמילים הפואטיות של ספרינגסטין, אשר העניק לצ'דהא את ברכותיו מתחילת ההפקה של הסרט.
 

סיווג קומדיה/רומנטית

אורך בדקות 112

תאריך בכורה 29/08/2019

הגבלת צפיה  מותר לכל הגילאים

הסרטים הנצפים ביותר בסינמה סיטי

* קרא איך המחשב שלנו מרכיב את רשימת הנצפים ביותר.

חזרה מהירה