יסטרדיי/Yesterday

מכתוב
תקציר הסרט

אתמול, כולם הכירו את הביטלס. היום, רק ג'ק זוכר את השירים שלהם. הוא עומד להפוך להצלחה גדולה מאוד. מהבמאי זוכה האוסקר דני בויל ("נער החידות ממומביי", "טריינספוטינג", "28 יום אחרי") וריצ'רד קרטיס, התסריטאי שהיה מועמד לאוסקר על "ארבע חתונות ולוויה אחת", "אהבה זה כל הסיפור" ו"נוטינג היל" – מגיעה קומדיית רוקנרול על מוזיקה, חלומות, חברות, ועל הדרך הארוכה והמאתגרת המובילה לאהבת חייך.
ג'ק מאליק (הימש פאטל, "איסטאנדרס" של ה-BBC)  הוא נגן-משורר הנאבק להצליח, שגר בעירייה אנגלית קטנה ליד הים וחלומותיו על תהילה מתפוגגים במהירות, למרות מסירותה ותמיכתה העמוקה של חברתו הטובה ביותר מילדותו, אלי (לילי ג'יימס, "מאמא מיה!", "מאמא מיה 2"). ואז, אחרי תאונת אוטובוס מפתיעה שמתרחשת בזמן קריסת מתח כלל עולמית, ג'ק מתעורר לגלות שהביטלס מעולם לא היו קיימים... ואכן, הוא מוצא את עצמו עם בעיה מאוד מסובכת.
ביצוע השירים של הלהקה האדירה ביותר בהיסטוריה לעולם שמעולם לא שמע אותם, ועם מעט עזרה מהסוכנת האמריקאית שלו בעלת לב הקרח, דברה (זוכת האמי קייט מקינון) – מביאים לכך שתהילתו של ג'ק מתפוצצת. אך ככל שהוא נוסק בשמי התהילה, הוא מסתכן בלאבד את אלי – היחידה שתמיד האמינה בו. כשהחלון המפריד בין חייו הקודמים והחדשים הולך ונסגר, ג'ק יצטרך לחזור למקום שאליו פעם היה שייך, ולהוכיח שכל מה שצריך זו אהבה.
 

סיווג קומדיה/רומנטית

אורך בדקות 112

תאריך בכורה 04/07/2019

הגבלת צפיה  

הסרטים הנצפים ביותר בסינמה סיטי

* קרא איך המחשב שלנו מרכיב את רשימת הנצפים ביותר.

חזרה מהירה