1
המפסטד שלי
  •  

סיווג דרמה/איכות

אורך בדקות 99

תאריך בכורה 27/07/2017

הגבלת צפיה  מותר לכל הגילאים

תקציר הסרט

אזור המפסטד  שבלונדון , מפורסם  בשל החורשה הירוקה והיפה שלו , ריאה ירוקה ושלווה בתוך הכרך הגדול .
בקצה החורש  בבית דירות  גרה  אמילי וולטרס (דיאן קיטון(, אלמנה אמריקאית   שמנסה   להתמקד בדברים שעליה  לדאוג להם , מאז מות בעלה , כגון :לטפל בדירתה הזקוקה לשיפוץ , טיפול בענייני הכספים שלה  ואפילו התייחסות לבן שלה  פיליפ  (ג'יימס נורטון).  למרות העידוד שאמילי מקבלת מחברתה הטובה פיאונה , היא לא מוכנה להודות שחייה בעצם מתאדים .
יום אחד , כשהיא משקיפה מחלון ביתה לעבר החורשה , היא רואה בין  העצים צריף עץ שנראה כי הוא מאוכלס על ידי חסר בית . אמילי מתחילה להתעניין בדייר הצריף , אחרי שהיא רואה שהוא מתעמת עם חבורת  פרחחים היא מחליטה ללכת בעצמה ולראות במי ובמה המדובר.  
היא מגלה  את דונאלד הורנר, שחי לו בשקט  בתוך החורשה,  בלא להפריע לאיש,  זה 17 שנה .אלא שעל ה"רכוש" שלו מאיימים כרישי נדלן שרוצים להרוס את הצריף לטובת פרויקט מגורים יוקרתי .
אמילי , מחליטה לעזור לו במאבקו ויוצאת אפילו נגד חברתה הטובה פיאונה המובילה את המאבק השכונתי לסילוקו. אמילי מגלה שדונאלד , על אף חזותו המחוספסת , הוא איש נעים הליכות ומיוחד במינו. ועל אף הפצרותיו של בנה היא נחושה בדעתה להגן על שלוותו ושלומו של האיש השקט והמיוחד הזה , איש  שאולי יהיה זה שיסחוף אותה בקסמו.
בהשראת אירועים אמיתיים , "המפסטד שלי " מביא סיפור שובה לב  ומרענן על מציאת אהבה במקומות הכי לא מצופים והוכחה שהגיל אינו מכשול להזדמנות שניה.

המלצות